Główna

Kratka luft 450x70 BIAŁA

KRVO-I-450x70-B

Metalowa malowana proszkowo

Więcej szczegółów

Dostawa 1-3 dni

115 zł brutto

Opis

Materiał Stal malowana proszkowo
Zastosowanie Zabudowy kominkowe
Gwarancja 24 m-ce
Max. Temperatura 180 °C

Więcej informacji

KRATKA TUNELOWA 450x70 MM BIAŁA MARKI VENTLAB  to coś więcej niż tylko ozdoba obudowy kominkowej, to nowy styl dla całego pomieszczenia.

Precyzyjnie wykonane, z dbałością o każdy detal – proste i oszczędne w formie, ale … po prostu nie można od nich oderwać wzroku.

Czoło kratki wykonywane jako oddzielny element przyłączany następnie do kanału, to daje gwarancję gładkiej, estetycznej powierzchni i braku deformacji.

Wszystkie elementy kanału są dopracowane do najdrobniejszego szczegółu, między innymi dlatego by nie znalazła się tam nawet najdrobniejsza szczelina, przez którą można byłoby dostrzec wnętrze kominka. Sposób konstrukcji kratki powoduje, iż straty ciśnienia są minimalne a kratka jest łatwa do utrzymania w czystości.

Kratki kominkowe otwarte są wykonywane z czarnej stali malowanej proszkowo na kolor grafit, biały lub czarny.

Kratki otwarte winny być montowane ponad wkładem kominkowym z wylotem kierowanym do dołu, lub pod wkładem kominkowym z wylotem kierowanym ku górze (jako wlot powietrza konwekcyjnego).

Kratki otwarte VENTLAB swoją ideą przypominają istniejące na Polskim rynku kratki Luft , jednakże jakość ich wykonania, dostępność ramek montażowych stawiają je na zupełnie innej półce produktowej.

Różnice dotyczą głównie formy wykonania czoła kratki oraz detali kasety, jako, że jest to element dekoracyjny, różnice te są więcej niż istotne.