Główna

Kratka z siatką 200x145 BIAŁA

KRVSM-B

Dostawa 3-10 dni

58 zł brutto

Opis

Materiał Metal
Kolor Biały
Zastosowanie Zabudowy kominkowe / Wentylacja
Gwarancja 24 [m-ce]
Max. Temperatura 180 [°C]

Więcej informacji

VENTLAB to marka sama w sobie znajduje zastosowanie jako kratka wentylacyjna i kratka kominkowa.

Kratki te wnoszą najwyższą jakość i estetykę do zabudowy kominka, a także jako zakończenia przewodów wentylacyjnych.Ich design znakomicie współgra z nowoczesnymi wnętrzami i oszczędnymi w formie wkładami kominkowymi.

To, co sprawia, że kratki są tak wyjątkowe, to sposób ich wykonania … nie tylko poprzez jakość użytych materiałów, czy najwyższą precyzję produkowanych detali.

Kratka VENTLAB jest wykonana z grubej blachy, wyposażona w stabilną ramkę montażową i precyzyjnie dopracowany każdy najmniejszy szczegół , to daje stabilność i trwałość.

Ramka montażowa kratki VENTLAB jest wykonana bardzo solidnie (z blach ocynkowanych grubości 1,0 i 0,8 mm) więc może wytrzymać spore obciążenia … nie będzie więc problemu z budową lekkich konstrukcji okapu kominka bezpośrednio na ramce (to sprawia, iż prace montażowe są sporo łatwiejsze).

Konstrukcja ramki pozwala również na łatwy montaż w ściankach z karton-gipsu. Ramka jest wyposażona w specjalne przetłoczenia, co, w połączeniu z odpowiednio ukształtowanymi łapkami kratek, pozwala na łatwe pozycjonowanie kratki w ramce nawet po jej montażu w ścianie.

kratka kominkowa z siatką ventlab

Produkty powiązane