KRATKA VENTLAB Z RAMKĄ MONTAŻOWĄ

WYJĄTKOWA KRATKA KOMINKOWA PROSTA W ZESTAWIE Z RAMKĄ MONTAŻOWĄ.

Więcej szczegółów

Towar dostępny

68,00 zł brutto

Więcej informacji

KRATKA TUNELOWA Z RAMKĄ VENTLAB to coś więcej niż tylko ozdoba obudowy kominkowej, to nowy styl dla całego pomieszczenia.

Precyzyjnie wykonane, z dbałością o każdy detal – proste i oszczędne w formie, ale … po prostu nie można od nich oderwać wzroku.

Czoło kratki wykonywane jako oddzielny element przyłączany następnie do kanału, to daje gwarancję gładkiej, estetycznej powierzchni i braku deformacji.

Wszystkie elementy kanału są dopracowane do najdrobniejszego szczegółu, między innymi dlatego by nie znalazła się tam nawet najdrobniejsza szczelina, przez którą można byłoby dostrzec wnętrze kominka. Sposób konstrukcji kratki powoduje, iż straty ciśnienia są minimalne a kratka jest łatwa do utrzymania w czystości.

Kratki kominkowe otwarte są wykonywane z czarnej stali malowanej proszkowo na kolor grafit, biały lub czarny.

Dostępne w sprzedaży kratki proste z ramką montażową wykonaną z ocynku.

Kratki otwarte winny być montowane ponad wkładem kominkowym z wylotem kierowanym do dołu, lub pod wkładem kominkowym z wylotem kierowanym ku górze (jako wlot powietrza konwekcyjnego).

Kratki otwarte VENTLAB swoją ideą przypominają istniejące na Polskim rynku kratki Luft , jednakże jakość ich wykonania, dostępność ramek montażowych stawiają je na zupełnie innej półce produktowej.

Różnice dotyczą głównie formy wykonania czoła kratki oraz detali kasety, jako, że jest to element dekoracyjny, różnice te są więcej niż istotne.

Kratka kominkowa ventlab z ramką montażową

Max. temperatura: 250ºC
Zastosowanie: wentylacja, dystrybucja gorącego powietrza
Materiał: kratka-blacha stalowa malowana proszkowo / ramka-blacha ocynk
Gwarancja 24 miesiące

Uwaga!!

Wykonujemy i malujemy również kratki pod zamówienie klienta. W przypadku zainteresowania proszę o kontakt telefoniczny lub poprzez formularz kontaktowy.

Produkty powiązane