Nawietrzak okienny szpaletowy CHROM

Nawietrzak montowany w szpalecie okna.

Więcej szczegółów

Termin realizacji 2/3 tygodnie

169 zł brutto

Opis

Materiał Stal ocynkowana / Kratka zewnętrzna stal nierdzewna
Kolor Anemostat biały / Kratka INOX
Zastosowanie Wentylacja

Więcej informacji

NAWIETRZAK SZPALETOWY to urządzenie, którego zadaniem jest skuteczne doprowadzenie powietrza do wnętrza budynku.

Kratka zewnętrzna CHROM

Miejsce montażu to okolica okna w ścianie zewnętrznej budynku. Nawietrzak w tej wersji szczególnie polecany jest do miejsc, gdzie umieszczenie czerpni powietrza na elewacji mogłoby zakłócić koncepcję architektoniczną budynku.

Wlot powietrza odbywa się poprzez kratkę, która mocowana jest w węgarku okna. Zaletą takiego rozwiązania jest brak widocznej czerpni na elewacji oraz łatwy dostęp do kratki od strony mieszkania celem jej czyszczenia.

Dodatkowo kratka posiada możliwość regulacji położenia, tak by dobrze dopasować się do kąta szpalety okna. Wylot nawietrzaka wewnątrz budynku zakończony jest anemostatem.

Jego funkcja to nie tylko osłona otworu i manualna regulacja przepływu, ale także zapewnienie odpowiedniego rozproszenia wlatującego powietrza, tak aby strumień powietrza nie był odczuwalny dla użytkowników.

Dodatkowo wyłożenie wewnętrznej strony anemostatu warstwą izolacji zabezpiecza przed powstawaniem skroplin w okresie zimowym oraz tłumi dźwięki z zewnątrz.

Do każdego nawietrzaka dołączony jest filtr, który wychwytuje kurz i grubsze zanieczyszczenia przenoszone przez powietrze. Wyposażenie opcjonalne to stabilizator przepływu, ogranicza on nadmierny nawiew oraz uniemożliwia odwrócenie kierunku przepływu.

Montaż nawietrzaka ZOBACZ jakie to proste!!

nawietrzak okienny szpaletowy

Produkty powiązane