Kominkowe

Kratka luft narożna BIAŁA

Dostawa 3-10 dni

227 zł brutto

Opis

Materiał Stal malowana proszkowo
Kolor Biały
Zastosowanie Zabudowy kominkowe
Gwarancja 24 [m-ce]
Max. Temperatura 180 [°C]

Więcej informacji

KRATKA TUNELOWA NAROŻNA VENTLAB to najsolidniejsza kratka dostępna na rynku.

Precyzyjnie wykonane, z dbałością o każdy detal – proste i oszczędne w formie, ale … po prostu nie można od nich oderwać wzroku.

Czoło kratki wykonywane jako oddzielny element przyłączany następnie do kanału, to daje gwarancję gładkiej, estetycznej powierzchni i braku deformacji.

Wszystkie elementy kanału są dopracowane do najdrobniejszego szczegółu, między innymi dlatego by nie znalazła się tam nawet najdrobniejsza szczelina, przez którą można byłoby dostrzec wnętrze kominka. Sposób konstrukcji kratki powoduje, iż straty ciśnienia są minimalne a kratka jest łatwa do utrzymania w czystości.

Kratki otwarte są wykonywane z czarnej stali malowanej proszkowo na kolor grafit, biały lub czarny oraz  z blachy chromoniklowej szlifowanej ( czoło) , w różnych wersjach szerokości czoła i długości kratki.

Dostępne w sprzedaży również kratki proste zarówno z ramką montażową jak i bez ramki.

Kratki otwarte winny być montowane ponad wkładem kominkowym z wylotem kierowanym do dołu, lub pod wkładem kominkowym z wylotem kierowanym ku górze (jako wlot powietrza konwekcyjnego).

Kratki otwarte VENTLAB swoją ideą przypominają istniejące na Polskim rynku kratki Luft , jednakże jakość ich wykonania, dostępność ramek montażowych stawiają je na zupełnie innej półce produktowej.

Różnice dotyczą głównie formy wykonania czoła kratki oraz detali kasety, jako, że jest to element dekoracyjny, różnice te są więcej niż istotne.

kratka luft narożna biała prawa

Produkty powiązane