190x170 mm

Kratka z żaluzją 190x170 BIAŁA

KRVZ190x170-B

Metalowa malowana proszkowo

Więcej szczegółów

Dostawa 1-3 dni

122 zł brutto

Opis

Materiał Metal
Zastosowanie Zabudowy kominkowe / Wentylacja
Gwarancja 24 m-ce
Max. Temperatura 180 °C

Więcej informacji

KRATKA WENTYLACYJNA 190x170 MM Z ZALUZJĄ RUCHOMĄ MARKI VENTLAB ma zastosowanie jako kratka wentylacyjna i kratka kominkowa.

Kratki wnoszą najwyższą jakość i estetykę do zabudowy kominka, a także jako zakończenia przewodów wentylacyjnych. Ich design znakomicie współgra z nowoczesnymi wnętrzami i oszczędnymi w formie wkładami kominkowymi.

To, co sprawia, że kratki są tak wyjątkowe, to sposób ich wykonania … nie tylko poprzez jakość użytych materiałów, czy najwyższą precyzję produkowanych detali.

Kratka VENTLAB jest wykonana z grubej blachy, wyposażona w stabilną ramkę montażową i precyzyjnie dopracowany każdy najmniejszy szczegół , to daje stabilność i trwałość.

Wykonanie kratek wymaga wiele ręcznej pracy, wszystkie żaluzje są malowane oddzielnie i później nitowane do obudowy, to daje gwarancję, że wyrób będzie służył na długie lata … no i świetnie wyglądał.

Ramka montażowa kratki VENTLAB jest wykonana bardzo solidnie (z blach ocynkowanych grubości 1,0 i 0,8 mm) więc może wytrzymać spore obciążenia … nie będzie więc problemu z budową lekkich konstrukcji okapu kominka bezpośrednio na ramce (to sprawia, iż prace montażowe są sporo łatwiejsze).

Konstrukcja ramki pozwala również na łatwy montaż w ściankach z karton-gipsu. Ramka jest wyposażona w specjalne przetłoczenia, co, w połączeniu z odpowiednio ukształtowanymi łapkami kratek, pozwala na łatwe pozycjonowanie kratki w ramce nawet po jej montażu w ścianie.

W końcu warto zwrócić uwagę na sposób, w jaki kratka jest pakowana, to również daje obraz wysokiej jakości produktu.

kratka z ruchomą żaluzją ventalb