Rozeta maskująca 210 mm w kolorze czarnym (RAL 9005) to funkcjonalny element wykończeniowy przeznaczony do maskowania przejść rur, kabli i przewodów przez ściany, sufity oraz podłogi. Produkt łączy nowoczesny design, wysoką trwałość oraz odporność na temperaturę, dzięki czemu idealnie sprawdza się w instalacjach wentylacyjnych, grzewczych, elektrycznych i sanitarnych.
Rozeta została wykonana z blachy ocynkowanej o grubości 0,5 mm i malowana proszkowo na głęboką, matową czerń, co zapewnia długą żywotność oraz odporność na wilgoć i korozję.
🎨 Nowoczesny wygląd – czarna, matowa powierzchnia (RAL 9005) doskonale pasuje do wnętrz loftowych, industrialnych i nowoczesnych
🛡️ Wysoka trwałość – blacha ocynkowana i malowanie proszkowe chronią przed rdzą i uszkodzeniami mechanicznymi
🛠️ Łatwy montaż – lekka konstrukcja umożliwia szybkie przyklejenie, przykręcenie lub montaż na wcisk
🔥 Odporność na wysoką temperaturę – do 180°C, idealna do instalacji grzewczych i wentylacyjnych
💨 Dopasowanie do rur Spiro – powiększony otwór wewnętrzny (+6 mm) uwzględnia karbowaną strukturę rur
📏 Średnica nominalna: 210 mm
📐 Średnica wewnętrzna: 216 mm (dopasowana do rur Spiro)
🧱 Materiał: blacha ocynkowana, malowana proszkowo
🎨 Kolor: czarny – RAL 9005
⚙️ Grubość blachy: 0,5 mm
🔥 Odporność temperaturowa: do 180°C
🔧 Zastosowanie: maskowanie otworów dla rur, kabli i przewodów
🏠 Wnętrza nowoczesne i industrialne – estetyczne wykończenie przy betonie, cegle i drewnie
🏢 Budynki komercyjne i użytkowe – biura, lokale usługowe, hale
💨 Wentylacja i klimatyzacja – maskowanie przejść rur wentylacyjnych i Spiro
🔥 Instalacje grzewcze – bezpieczne zastosowanie w pobliżu źródeł ciepła
🔌 Instalacje elektryczne i sanitarne – schludne wykończenie kabli i rur wodno-kanalizacyjnych
🔥 Czy rozeta nadaje się do montażu przy kominku?
Tak, produkt jest odporny na temperatury do 180°C i może być stosowany w pobliżu systemów grzewczych oraz kominowych.
🛠️ Jak zamontować rozetę maskującą?
Rozetę można przykleić (np. silikonem wysokotemperaturowym), przykręcić lub zamontować na wcisk – w zależności od rodzaju podłoża.
🎨 Czy dostępne są inne rozmiary lub kolory?
Tak! Wykonujemy rozety maskujące na zamówienie – w dowolnych średnicach oraz kolorach z pełnej palety RAL.
